
Лоток для розсади пластмасовий 2.2 літри 380х160х60 мм чорний
19 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20691
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піддон для розсади універсальний
Піддон для розсади 38х16 см багаторазова, дуже зручна та практична ємність для вирощування рослин овочевих та квіткових культур. Піддон займе трохи місця в теплиці або будинку, легко транспортується, без пошкодження розсади.
Виготовлений піддон із вторинного поліетилену, що забезпечує виробу низьку вартість, а також зручність у використанні та зберіганні.
Характеристики:
- Тип: Лоток пластиковий універсальний
- Форма: Прямокутна
- Об'єм: 2.2 літра
- Розмір ДШВ: 380х160х60 мм
- Товщина: 2.5 мм
- Вага: 220 г
- Колір: чорний
- Матеріал: Пластмаса
- Температурний діапазон використання: від -20°C до +80°C
- Стійкість до вологи та хімічних речовин: Підходить для зберігання вологих та агресивних речовин.
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Об`єм | 2.2 л |
- Ціна: 19 ₴







