
Щітка для взуття 140 мм натуральний ворс
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17653
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для взуття 14 см
Щітка на дерев'яній колодці з натуральної щетини для нанесення крему на взуття та полірування до блиску.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Матеріал взуття | Всі матеріали |
| Матеріал ворсу/робочої поверхні | Щетина |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення щітки/губки | Для поліровки |
| Тип | Щітка для взуття |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальне замовлення | 1 шт |
- Ціна: 39 ₴



