Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка під столові прилади овальна 20х14х10 см бірюза
Сушарки для столових приладів - невід'ємний предмет сучасної кухні.
Сушарка служить для стоку води, їх природного сушіння. Містка овальна сушарка для столових приладів забезпечена знімними перегородками різної висоти для різнотипних столових приладів. Ви можете прибрати перегородки для розширення простору, отримавши одну велику ємність.
Характеристики:
- Розміри: 200х100х140 мм
- Матеріал: Пластик
- Кількість осередків: 3 шт
- Можна мити в посудомийній машині
- Колір: бірюза
- Виробник: Юніпласт, Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал піддона | Пластик |
| Наявність піддона | Да |
| Тип сушіння | Настільна |
- Ціна: 59 ₴











