
Шинковка багатофункціональна з нержавіючої сталі 5,5х30 см
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 31705
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шинковка для капусти металева 5,5х30 см
За допомогою цього чудового та потрібного кухонного приладу ви легко наріжете овочі та фрукти або тонкою спіраллю зніміть з них шкірку, нашаткуєте капусту, не відчувши втоми в руці, видаліть очі з картоплі, швидко очистіть рибу від луски, відкриєте пляшки.
Незамінний помічник на вашій кухні!
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Довжина: 30 см
- Ширина: 5,5 см
- Висота: 2 см
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Нековзна основа | Ні |
| Основне призначення | Багатофункціональна, Для моркви по-корейськи, Для овочів, Для капусти |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Є |
| Тип | Шинкування |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 90 ₴










