
Пульверизатор для кімнатних рослин із колбою 350 мл кольоровий
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46266
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий пульверизатор для домашніх рослин об'ємом 0,35 літра.
Пластиковий пульверизатор з невеликою колбою об'ємом 0,35 літра є зручним для домашнього застосування. Його можна використовувати для обробки домашніх рослин, зволоження поверхонь та предметів.
Пульверизатор складається із трубочки, через яку подається вода, і самого пульверизатора, через який вода розпорошується на дрібні краплі.
Має поворотний механізм, що регулює увімкнення/вимкнення розпилення. Форма колби дозволяє надійно утримувати весь виріб у руці та зручно ним користуватися. При необхідності сам пульверизатор можна змінити на новий, оскільки його розміри є стандартними.
| Ємність | 0,35 літра |
| Вага | 75 г |
| Висота | 26,5 см |
| Висота колби | 20 см |
| Діаметр дна колби | 7 см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Обсяг | 350 л |
| Тип | Пульверизатор/обприскувач |
| Функції | Розпилення, Стоп, Струма |
- Ціна: 39 ₴







