
Лоток для розсади пластмасовий 2.2 літри 380х160х60 мм різні кольори
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20692
+380 (93) 573-53-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для розсади 2.2 літри 380х160х60 мм різні кольори
Пластиковий піддон 38х16 см для вирощування розсади і д, має невеликий розмір, тому з легкістю поміститься на підвіконні в теплиці або будинку. Особливістю даного вироби крім яскравих красивих квітів, і можливості багаторазового використання є також ціна піддону для розсади.
Характеристики:
- Тип: Лоток пластиковий універсальний
- Форма: Прямокутна
- Об'єм: 2.2 літра
- Розмір ДШВ: 380х160х60 мм
- Товщина: 2.5 мм
- Вага: 220 г
- Колір: різні кольори
- Матеріал: Пластмаса
- Температурний діапазон використання: від -20°C до +80°C
- Стійкість до вологи та хімічних речовин: Підходить для зберігання вологих та агресивних речовин.
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Об`єм | 2.2 л |
- Ціна: 40 ₴



