
Лоток для розсади пластмасовий 4.0 літри 380×180×90 мм чорний
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23154
+380 (93) 573-53-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для розсади 4.0 літри 380×180×90 мм чорний
Піддон для розсади 38×18×9 см багаторазова, дуже зручна і практична ємність для вирощування рослин овочевих і квіткових культур. Купити піддон для розсади в Україні, дуже просто, він не займе небагато місця у теплиці або будинку, легко транспортується, без пошкодження розсади.
Хтось шукає дешевий лоток для розсади, а хтось шукає якісну скриньку для розсади. Це якісний ящик для розсади, зроблений з первинного пластику, практично не має запаху.
Створюються хороші умови для формування коренів рослини і сприятливі по догляду за розсадою. При пересадці в грунт рослини дуже легко вилучити.
Характеристики:
- Тип: Лоток пластиковий універсальний
- Форма: Прямокутна
- Об'єм: 4.0 літра
- Розмір ДШВ: 380×180×90 мм
- Товщина: 2.5 мм
- Вага: 300 г
- Колір: чорний
- Матеріал: Пластмаса
- Температурний діапазон використання: від -20°C до +80°C
- Стійкість до вологи та хімічних речовин: Підходить для зберігання вологих та агресивних речовин.
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Об`єм | 4 л |
- Ціна: 39 ₴





