
Терка кухонна ручна 22 см дрібна
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22515
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терка кухонна дрібна
Зручна одностороння терка з грубозернистими лезами, підійде для натирання будь-яких продуктів. Терка виготовлена з якісної сталі, має ручку з можливістю підвішування. Можна мити в посудомийній машині.
Розмір терки:
- Довжина: 21,5 см
- Ширина: 5,5 см
- Довжина ручки: 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Основне призначення | Для горіхів, Багатофункціональна, Для сиру, Для пюре, Для часнику, Для цедри цитрусових |
| Ручка | Є |
| Тип | Терка плоска одностороння |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 25 ₴








