
Вішалка тремпель пластиковий 40 см із поворотним пластиковим гачком, чорні
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23318
+380 (93) 573-53-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плечики для одягу 40 см з поворотним пластиковим гачком, чорні
Плічка призначені для легкого верхнього одягу. Плічка підходять, як для дому, так і для цехів з пошиття одягу, для магазинів, що торгують одягом. На плічці є вирізи для бретелів на які можна повісити сукні, майки, блузки і т.д.
Характеристики: довжина 400 мм, висота 180 мм, довжина гачка 90 мм, товщина 7 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Обертовий гачок | Так |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Товщина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 10 ₴






