Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мочалка для душа банна Стелла у вигляді сиру
Губка банна, двошарова кольорова з масажним шаром. Губка застосовується для миття тіла, м'яко і ретельно миє шкіру. Застосування губки також забезпечує масаж і покращує циркуляцію крові, вона делікатна і зручна.
Характеристики:
- розмір: 175х105х45 мм
- жорсткість: середня
- тип: з масажним шаром
- область застосування: для душу, ванни, лазні
- країна-виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stella |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поролон |
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 25 ₴



