
Жіночі рукавички вовняні з начосом розмір S-М осінь-зима синій
350 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 33888
Рукавички жіночі вовняні осінь-зима подвійні Альпака розмір S-М бежевий
Стильні жіночі рукавички подвійні виготовлені з вовни вівці альпака із широкими манжетами, а всередині з начосом. Матеріал виробу якісний та міцний, рукавички добре тягнуться, теплі, м'які та приємні до тіла. Відмінно перуться, не зменшуються при пранні у розмірах.
Характеристики:
- Міжнародний розмір: S-М;
- Загальна довжина рукавички: 22 см (долоні 18 см + манжет 4 см);
- Обхват долоні: 18-19 см (ширина долоні 8,5 см);
- Довжина середнього пальця: 7,5 см;
- Матеріал: Альпака;
- Склад: Вовна 70%, Бамбук 20%, Акрил 10%;
- Колір: Різні кольори. "Будь ласка, під час оформлення замовлення, зверніть увагу на можливість вибору кольору";
- Сезонність: Осінь/зима;
- Поради щодо догляду: Прання при температурі води до 30 °C.
(Виміри зроблені з однієї ростовки в нерозтягнутому вигляді.)
Як визначити розмір жіночих рукавичок?
Оберніть сантиметрову стрічку навколо долоні у найширшому місці, по кісточках пальців, не захоплюючи великий. Стрічка має прилягати щільно. Злегка зігніть долоню. Запам'ятайте, скільки вийшло.
Якщо у вас немає сантиметрової стрічки, використовуйте замість неї відрізок мотузки. Оберніть його навколо руки, позначте, яка вийшла довжина, і виміряйте її лінійкою.
| Міжнародний розмір | Обхват долоні |
|---|---|
| XXS | 15-16 см |
| XS | 17 см |
| S | 18 см |
| M | 19 см |
| L | 20-21 см |
| XL | 22 см |
| XXL | 23 см |
| XXXL | 24 см |
* Увага! Колір та відтінок (яскравість, контрастність, насиченість) можуть відрізнятися залежно від налаштування та розширення монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Рукавички |
| Колір | Синій |
| Матеріал верху | Вовна |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Розмір жіночих рукавичок | S / 6,5" / 17см. |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
- Ціна: 350 ₴/пара



