
Губки для миття посуду Profit Super Bubble профільні 5 шт.
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34275
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Губки для миття посуду Profit Super Bubble профільні 5 шт
Набір кухонних губок двошарові відрізняються від своїх аналогів новим ергономічним розміром. Тепер зручний розмір губки дозволяє більш комфортно тримати її в руці і ретельно очищати поверхні. Поверхня забезпечує покращене піноутворення та підвищує якість миття посуду, раковин та кухонних меблів. Використовується разом із миючими засобами або без них.
Мають різноманітну кольорову гаму. Висока щільність поролону сприяють тривалому використанню губки. Шорсткий шар губки (фібра) сприяє жорсткому впливу на поверхню посуду, очищає сильно забруднені ділянки без пошкоджень посуду.
Характеристики:
- Розміри губки: 10х7х3,5 см
- Кількість в упаковці: 5 шт.
- Склад: поролон, жорстке неткане полотно
- Колір: асорті
- Застосування: універсальне
- Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан |
| Основне призначення | Універсальне, Для сантехніки, Для скла, Для побутової техніки, Для плитки, Для посуду |
| Тип | Жорстка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 29 ₴









