-22%


Лоток для розсади пластмасовий 5.0 літра 400х250х85 мм сірий
45 ₴
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 32797
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для розсади 5.0 літра 400х250х85 мм сірий
Великий піддон 40х25см дуже популярний виріб. Гідне якість при невисокій ціні. Піддон міцний і еластичний не тріскається на морозі і не боїться ударів.
Продукт можна використовувати як по прямому призначенню, так і в абсолютно різних областях (як піддон для бджіл, скринька для інструментів, для зберігання ковзанів і роликів). Загалом універсальне виріб дешеве і міцне.
Характеристики:
- Тип: Лоток пластиковий універсальний
- Форма: Прямокутна
- Об'єм: 5.0 літра
- Розмір ДШВ: 400х250х85 мм
- Товщина: 3.0 мм
- Вага: 415 г
- Колір: сірий
- Матеріал: Пластмаса
- Температурний діапазон використання: від -20°C до +80°C
- Стійкість до вологи та хімічних речовин: Підходить для зберігання вологих та агресивних речовин.
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Шухляда |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Вага | 0.385 кг |
| Об`єм | 5 л |
- Ціна: 35 ₴



