Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Друшляк миска з ручкою 21х21х10 см
Призначений для відділення рідини від твердих речовин, наприклад, після варіння макаронних виробів, круп, картоплі тощо. Друшляк широко використовується на кухні під час приготування різних страв. Також використовується для миття і промивання ягід, грибів, дрібних фруктів і овочів або для просіювання борошна чи дрібних круп.
Має дрібну сітку.
Характеристки:
- Матеріали: харчовий пластик
- Довжина з ручкою мм: 270
- Висота, мм: 100
- Діаметр, мм: 210
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Друшляк |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 90 ₴



