
Друшляк сито з ручками 3 л
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 34532
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Друшляк сито 3 л з ручками
Класичний друшляк з ергономічною ручкою призначений для промивання ягід, грибів, салатного листя та інших трав. У ньому також зручно зливати залишки води під час приготування макаронних виробів і круп. Завдяки отвору на ручці друшляк можна зберігати в підвішеному положенні.
Розміри:
- Висота
- Діаметр верхньої частини
- Діаметр нижньої частини
- Довжина з ручкою
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Тип | Друшляк |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 39 ₴



