
Торф'яна склянка для розсади 500 мл 110х110мм комплект 20 шт
169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 50170
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стканчик для розсади торф'яний 500 мл 110х110х110 мм (упаковка 20 шт)
Торф'яні горщики створюють ідеальні умови для зростання розсади. Вони підтримують оптимальний рівень вологості, запобігаючи пересиханню або перезволоженню ґрунту. Розсада, вирощена в торфових горщиках, краще приживається на новому місці і швидше розвивається. Крім того, торф захищає коріння рослин від хвороб та шкідників.
Поради щодо використання торф'яних стаканчиків:
- Підготовка: Перед посадкою насіння рясно полийте склянки водою.
- Посадка: Заглиблюйте насіння на рекомендовану глибину.
- Догляд: Регулярно поливайте розсаду, не допускаючи пересихання ґрунту.
- Пересадка: При пересадці у відкритий ґрунт, стаканчик з розсадою поміщайте в лунку разом із землею.
Характеристики:
- Тип: Торф'яний стаканчик
- Форма: у вигляді стаканчика
- Обсяг; 500 мл
- Розмір ДШВ: 110х110х110 мм
- Матеріал: Торф 75%: натуральна целюлоза 25 %
- Кислотність торфу 5,5-6,0 рН
- Біорозкладаються: Розкладаються в ґрунті протягом 4-6 тижнів, збагачуючи його корисними речовинами.
- Колір: світло-коричневий
- Вага 1 стаканчика: 15 г
- Кількість в упаковці: 20 штук
- Виробник: Україна
Економія часу та сил – це важливо! Торф'яні горщики значно спростять процес вирощування розсади. Просто посійте насіння та поливайте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для розсади |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.013 кг |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Об`єм | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 169 ₴



