
Горщик каскад Грація 3 д.24,5 /35,5 /45 см, теракот
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51833
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каскад Грація 24,5/35,5/45 см 25 л теракот
Масивний потрійний горщик Gracja – ідеальний вибір для тераси чи саду. Виготовлений із високоякісного пластику, він гарантує тривалу та ефективну експлуатацію та стійкість до погодних умов, таких як мороз, сонце чи дощ. Підходить для посадки трав, а також різноманітних квітів. Горщик прикрасить будь-яку ділянку, чудово підкресливши розміщені в ній рослини.
Характеристики:
- Діаметр чаші 3: 45 см
- Діаметр чаші 2: 35,5 см
- Діаметр чаші 1: 24,5 см
- Висота: 57,5 см
- Об'єм чаші 3: 15,5 л
- Об'єм чаші 2: 7,2 л
- Об'єм чаші 1: 3 л
- Колір: теракот
- Матеріал: Пластик
- Виробник: FORM Plastic Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Form-Plastic |
| Країна виробник | Польща |
| Встановлення | Підлогова |
| Колір | Теракотовий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 575 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Об`єм | 25.7 л |
- Ціна: 890 ₴





