
Дошка обробна пластикова Елегант 25х35 см м'ятний
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51839
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для нарізки Елегант 250х350 мм м'ятний
Дошка Елегант від українського бренду "Юніпласт" – це відмінний варіант легкого та простого у догляді кухонного виробу за доступною ціною. Обробну дошку можна використовувати для нарізування будь-яких продуктів. Різноманітність кольорів у поєднанні з оптимальним розміром 25 х 35 см робить її застосування простим та комфортним.
У конструкції обробної дошки передбачено отвір для підвішування. Матеріал виготовлення обробної дошки – міцний та довговічний харчовий пластик, який можна мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Матеріал: харчовий пластик
- Довжина: 350 мм
- Ширина: 250 мм
- Товщина: 3 мм
- Вага: 200 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 90 ₴






