
Килимок придверний Сота 800х1200 мм
1 450 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 52318
+380 (93) 573-53-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок придверний Сота 800х1200 мм
Придверний килимок Сота розміром 800х1200 мм - це стильне та функціональне рішення для захисту вашого будинку від бруду та вологи. Унікальна стільникова структура килимка ефективно затримує пил та воду, зберігаючи чистоту вашого входу.
Характеристики:
- Розмір: 800х1200 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 8 мм
- Виробник: Україна
Придбайте цей килимок і зробіть ваш будинок затишним і чистішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5500 г |
| Висота | 10 мм |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Довжина | 1200 мм |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 1 450 ₴



