
Касета для розсади з піддоном 18 осередків 60х60х80 мм
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52510
+380 (93) 573-53-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Касета для пророщування розсади 18 осередків 60х60х80 мм з піддоном
Якісна розсада – запорука багатого врожаю. Касета для розсади створює ідеальні умови для вирощування здорових саджанців. Завдяки рівномірному розподілу ґрунту та вологи, коренева система рослин розвивається рівномірно, що позитивно позначається на їх зростанні та розвитку.
Характеристики:
- Тип: Касета для розсади
- Форма комірки: квадратна із закругленими краями
- Кількість осередків: 18 шт
- Розміри осередку: ДШВ: 60х60х80 мм
- Розмір касети ДШВ: 440х205х80 мм
- Товщина: 1.0 мм
- Вага: 115 г
- Колір: чорний
- Матеріал: Полістирол
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
Зручність, надійність та ефективність – ось що відрізняє наші касети для розсади. Забезпечте вашим рослинам найкращий старт у житті. Замовте касети прямо зараз та насолоджуйтесь результатом!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для пророщування насіння |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість осередків | 18 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.115 кг |
- Ціна: 59 ₴




